www.zamosconline.pl - Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu
Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Redakcja Kontakt Polecamy Komentarze Reklama Fotogaleria
Witaj w sobotę, 15 grudnia 2018, w 349 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Niny, Celiny, Krystiany, Fortunaty, Waleriana.
Grudniowe przysłowia: Mroźny grudzień i wiele śniegu, mroźny roczek będzie w biegu. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

www.zamosconline.pl Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu


\Home > Akcje i konkursy
- - - - R E K L A M A - - - -

 Polecamy domeny:

 kontakt:
   biuro@vdm.pl
   604548050

- - - - R E K L A M A - - - -

Jak wybrać odpowiednią suszarkę do rąk?

Artykuł sponsorowany

W toaletach publicznych, w szkołach, we wszelkiego rodzaju instytucjach, jak i w kinach, restauracjach i tym podobnych miejscach instalowane są suszarki do rąk. Są one bez wątpienia bardziej higieniczną alternatywą dla ręczników wielorazowego użytku, na które właściwie powinniśmy pozwalać sobie jedynie w domowym zaciszu. Jakie parametry suszarek brać pod uwagę przy okazji kupowania tego typu urządzeń?

1. Wydajność działania

Przy racjonalnym podejściu do zakupu suszarki do rąk trzeba mieć na uwadze w pierwszej kolejności jej wydajność. Suszarka powinna suszyć ręce w zaledwie kilka lub kilkanaście sekund, co wiąże się z koniecznością nadania jej wyższej mocy, przy jednoczesnym zminimalizowaniu poziomu emisji hałasu.Suszarka może być wyposażona w wiele dodatkowych funkcji, zwiększających jej użyteczność. Zalicza się do nich pracę sygnalizowaną diodami LED, automatyczne wyłączanie się grzałki i samej suszarki po np. 30 sekundach pracy, czy obecność powłok antybakteryjnych oraz filtrów HEPA.

2. Estetyka wykonania

Nowoczesne suszarki do rąk mogą mieć postać małych suszarek naściennych albo modeli kieszeniowych, w przeróżnych wzorach i kolorach. Nadawany jest im designerski wygląd, aby jeszcze lepiej spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klasyczne, białe obudowy suszarek nie odeszły w zapomnienie. Są wybierane przez ceniących sobie ekonomię zakupów klientów, ponieważ są znacznie tańsze od urządzeń o nowoczesnych kształtach i kolorach. Do najciekawszych suszarek dostępnych obecnie na rynku pod względem estetyki zalicza się te w żywych kolorach.

3. Cena urządzenia

Elektryczne suszarki do rąk dostępne są w szerokim przedziale cenowym, wynoszącym od około 100 zł do nawet kilku tysięcy złotych. Te najdroższe są najcichsze, najbardziej wydajne i wysoce zautomatyzowane. Mają też najwyższą klasę energetyczną, dlatego podczas ich wykorzystywania można zminimalizować rachunki za prąd. Tańsze urządzenie będzie sklasyfikowane najprawdopodobniej w niskiej klasie energetycznej, czyli będzie pobierało więcej prądu. Najchętniej klienci instytucjonalni wybierają suszarki do rąk w cenie około 400-500 zł za sztukę.

4. Przeznaczenie suszarki

Suszarka do biurowej toalety powinna działać cicho i szybko suszyć dłonie. Poziom hałasu nie będzie tak ważny w dużych hipermarketach czy galeriach handlowych, gdzie strefa toalet jest odizolowana od strefy handlowej. Elektryczne suszarki do rąk jak na razie pozostają niezbędnym wyposażeniem obiektów publicznych, głównie toalet. Powinny dokładnie i w krótkim czasie osuszać dłonie korzystającego.

Artykuł sponsorowany


autor / źródło: LH
dodano: 2018-01-01 przeczytano: 199 razy.


- - - - R E K L A M A - - - -
- - - - POLECAMY - - - -
Zamość i Roztocze - wiadomości z regionu - Twoje źródło informacji

Wykorzystanie materiałów (tekstów, zdjęć) zamieszczonych na stronach www.zamosconline.pl wymaga zgody redakcji portalu!

Domeny na sprzedaż: krasnobrod.net, wdzydze.net, borsk.net, kredki.com, ciuchland.pl, bobasy.net, naRoztocze.pl, dzieraznia.pl
Projektowanie stron internetowych, kontakt: www.vdm.pl, tel. 604 54 80 50, biuro@vdm.pl
Startuj z nami   Dodaj do ulubionych
Copyright © 2006 by Zamość onLine All rights reserved.        Polityka prywatności i RODO Val de Mar Systemy Komputerowe --> strony internetowe, hosting, programowanie, bazy danych, edukacja, internet