Witaj w sobotę, 20 kwietnia 2024, w 111 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Czesława, Agnieszki, Amalii, Nawojki, Teodora.
Kwietniowe przysłowia: Kiedy grzmi na świętego Wojciecha, rośnie rolnika pociecha. [...]

Remis był blisko

Piłkarki Hetmana Zamość przegrały w ubiegłą sobotę w Kolbuszowej z miejscowym Sokołem 0:1. Bramkę przesądzającą o porażce nasze zawodniczki straciły na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem.

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Po pół godzinie coraz śmielej do głosu zaczęły dochodzić podopieczne trenera Pawła Lewandkowskiego. Jednak na przerwę obie drużyny schodziły z zerowym dorobkiem bramkowym. W 20 minucie nasz zespół został osłabiony. Z powodu kontuzji boisko opuściła Agnieszka Cieplak (zastąpiła ją Kaszuba).

Po zmianie stron mecz się nieco ożywił. Groźnie strzelały zawodniczki z Kolbuszowej, ale za każdym razem na posterunku stała zamojska bramkarka Klaudia Kowalska. W 67 minucie w polu karnym Sokoła padła Pokarowska, jednak sędzia nie odgwizdał rzutu karnego.

W 88 minucie zawodniczka Sokoła, Wargocka znalazła się sam na sam z Kowalską i zapewniła gospodyniom trzy punkty.
Zamościanki, mimo porażki utrzymały pozycję wiceliderek (16 pkt.), Sokół jest trzeci (16 pkt.), prowadzi Widok Lublin (21 pkt.).

Sokół Kolbuszowa - Hetman Zamość 1:0 (0:0)
Bramka: Czyżewska (88 min)
Sędziowali: Paweł Małodziński oraz Grzegorz Wąchadło i Witold Gładyszewski (Mielec)
Żółte kartki: Motyka, Pastuła - Pokarowska
Widzów: 50
Hetman: Kowalska - Magryta, Piskor, Stefanik, Rusztyn - Stojko, Mazur, Cisek, Cieplak (20 Kaszuba) - Pokarowska, Wyszyńska.

autor / źródło: gigant
dodano: 2009-03-31 przeczytano: 3213 razy.