Zamość i Roztocze - redakcja Zamość i Roztocze - formularz kontaktowy Zamość i Roztocze - linkownia stron Zamość i Roztocze - komentarze internautów Zamość i Roztocze - reklama Zamość i Roztocze - galeria foto
Witaj w piątek, 19 kwietnia 2024, w 110 dniu roku. Pamiętaj o życzeniach dla: Adolfa, Tymona, Pafnucego.
Kwietniowe przysłowia: Świętego Marka - ostatek grochu do garnka. [...]

Turystyka: Noclegi, Jedzenie, Kluby i dyskoteki, Komunikacja, Biura podróży Rozrywka: Częst. radiowe, Program TV, Kina, Tapety, e-Kartki, Puzle, Forum Służba zdrowia: Apteki, Przychodnie, Stomatologia Pozostałe: Kościoły, Bankomaty, Samorządy, Szkoły, Alfabet Twórców Zamojskich

\Home > Sport

- - - - POLECAMY - - - -

Agros najlepszy w województwie

Polska Federacja Sportu Młodzieżowego ogłosiła wyniki Współzawodnictwa Sportu Dzieci i Młodzieży za rok 2006. Najlepszym klubem w województwie lubelskim okazał się AGROS Zamość.

W klasyfikacji województw - województwo lubelskie sklasyfikowane zostało dopiero na 11 miejscu. Łączna liczba punktów jakie zostały przyznane naszemu województwu wyniosła 5892. Dla porównania, zwycięzca w tej kategorii - województwo mazowieckie zgromadziło punktów 16808.

W klasyfikacji miast - Zamość z 682 punktami znalazł się na miejscu 34. Pierwsze miejsce zdobyła Warszawa, która zgromadziła 11065 punktów. Lublin zgromadził 1328 i w rankingu znalazł się na miejscu 19.

W klasyfikacji klubów zamojski AGROS z 492 punktami zajął wysokie 32 miejsce, najlepsze w województwie lubelskim. Najwięcej punktów, tj. 2040 zdobył wrocławski Śląsk.

W rankingu wzięło udział 2889 klubów z całej Polski.